Featured
Tag
Kariera w UX
|
2023-11-16

"Kurs UX Designer" daje pracę!

Determinacja i ciężka praca przyniosły owoce. Nowe stanowisko spełnia jej oczekiwania. Życzymy Zuzannie ogromnych sukcesów na jej nowej drodze zawodowej.

Wspaniałe wieści!

Chciałbym się podzielić niesamowitym osiągnięciem Zuzanny Nosek, kursantki naszego kursu Kurs UX Designer. Zuzanna właśnie znalazła pracę.Choć nie jest to dokładnie praca w zawodzie UX Designer, to jest to miejsce pracy mocno powiązane z dziedziną UX i IT. Zuzanna będzie pracować jako Junior Project Manager w firmie MUSCRM, producenta kompleksowego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem, który wspiera firmy w dynamicznym rozwoju.

Jestem ogromnie dumny z Zuzanny, ponieważ jej determinacja i ciężka praca przyniosły owoce. Nowe stanowisko spełnia jej oczekiwania. To doskonały przykład elastyczności i umiejętności dostosowania się do nowych sytuacji. Zuzanna udowodniła, że posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu UX może otworzyć wiele drzwi na rynku pracy. Jej umiejętności są tak cenione, że zatrudniono ją w miejscu, gdzie będzie miała okazję wykorzystać swoje kompetencje i dalej się rozwijać.

W ramach “Kurs UX Designer” miała możliwość uczestnictwa w intensywnym programie mentoringowym, prowadzonym przez doświadczonego UX Designera, w ramach jej kursu. Otrzymała bezcenne wskazówki i praktyczne wiedzę, dzięki czemu mogła rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Miała również okazję pracować nad trzema realnymi projektami. Projektowała aplikacje, strony internetowe oraz platformy e-commerce, co pozwoliło jej zdobyć praktyczne doświadczenie w projektowaniu różnych rodzajów interfejsów użytkownika.

Aby przygotować się do wejścia na rynek pracy, Zuzanna przeszła przez fazę intensywnych przygotowań:

  • Spotkała się z mentorem kariery, który pomógł jej ustalić jej cel zawodowy i opracować plan działania.
  • Skonsultowała się z ekspertem od LinkedIn, który udzielił jej wskazówek dotyczących budowania silnego profilu zawodowego
  • Przeszła symulację rozmowy z IT rekruterem, dzięki czemu nabrała pewności siebie i otrzymała wskazówki na temat skutecznych strategii rekrutacyjnych.

Życzymy Zuzannie ogromnych sukcesów na jej nowej drodze zawodowej. Jej historia jest inspirująca i dowodzi, że warto być otwartym na różne możliwości. Gratulacje, Zuzanno!

Link do kursu - Kurs UX Designer

Piotr Trzaskowski
UX/UI MANAGER / CEO - UX-MAN

Podobne wpisy

Wszystkie wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o usługi dla siebie

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.