Patria Nostra

O projekcie:

Projekt powstał na potrzeby uczniów szkół na zlecenie firmy programistycznej Ars Creo. UX-MAN miał okazję uczestniczyć w projekcie jako podwykonawca, który zadba o użyteczność i oprawę wizualną.

Cele aplikacji:

 1. wsparcie klasycznego process edukacji i uczynienie go bardziej atrakcyjnym
 2. łatwiejszy dostęp do materiałów dla uczniów i nauczycieli
 3. lepsze zaangażowanie nowych pokoleń w proces uczenia się

Proces UX/UI

 1. Audyt Użyteczności
 2. User Stories
 3. Sitemap
 4. Makieta UX
 5. Makieta graficzna High Fidelity

Ekrany

Projekt został uproszczony tak, aby zachować jak najmniej ekranów i większość funkcji dostępnych już na ekranie startowym.

 • Home - ekran główny był częścią wymaganą przez zamawiającego. Jego celem jest wprowadzenie Cię w klimat aplikacji i jej funkcję obrazkową.
 • Logowanie - w celu zalogowania się użytkownik podaje podstawowe dane oraz wprowadza hasło z możliwością podglądu i przypomnienia hasła.
 • Ekran główny - ekran główny zaczyna się od filmów, które nauczyciele przypisali uczniom. Uczniowie mają również możliwość łatwego wyszukiwania filmów, oglądania list odtwarzania i tworzenia listy swoich ulubionych filmów.
 • Ekran odtwarzania - ekran odtwarzania wideo został zaprojektowany tak, aby uczniowie i nauczyciele mogli łatwo oglądać wideo na ekranach o różnych rozdzielczościach i zarządzać ich odtwarzaniem.
 • Ekrany dodatkowe - w ramach projektu powstał również ekran umożliwiający zakup dodatkowego abonamentu i dostęp do ulubionych filmów oraz edycję danych konta z dowolnego miejsca w aplikacji.

UX/UI Designerzy zaangażowani w projekt

 • Nina Fiecek - UX/UI Designer
 • Piotr Trzaskowski - Kierownik działu UX/UI
No items found.

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o usługi dla siebie

Dziękujemy za wiadomość.
Odpowiedź na zapytanie będzie możliwa od 24 czerwca 2024 z powodu okresu urlopowego.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.