Kursy User Experience Design

Pełne wiedzy i praktyki kursy, które pozwolą Ci w możliwie najszybszy sposób rozpocząć pracę jako User Experience Designer.

Kurs UX Designer

Ciekawy, dobrze płatny i przyszłościowy zawód w branży IT? Przygotowanie "do wyfrunięcia" i otrzymania pierwszej pracy jako UX Designer, poznanie narzędzi i metod User Experience do projektowania, praca w metodykach Agile i Scrum z perspektywy projektanta, poszerzenie portfolio UX o 3 realne projekty. To tylko część rzeczy, jakie uzyska adept. Kurs skierowany jest przede wszystkim do osób poszukujących możliwości pracy w ciekawym i dobrze płatnym zawodzie IT.

Kurs Projektowanie UX w praktyce - model podwójnego diamentu

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery jako UX Designer? Chciałbyś poznać najlepsze praktyki projektowania i zdobyć umiejętności, których wymagają pracodawcy? A może jesteś front-end developerem i zależy Ci na tym, żeby tworzyć aplikacje nastawione na użytkownika i jego potrzeby? Niezależnie od powodu, który sprawia, że chcesz lepiej zrozumieć temat UX, ten kurs będzie świetnym wyborem. Dzięki niemu nauczysz się projektować doświadczenia użytkowników, tak aby korzystanie z aplikacji czy stron internetowych wywoływało u nich pozytywne emocje. Zrobisz to, projektując razem ze mną krok po kroku funkcjonalną aplikację medyczną. Będzie to dla Ciebie okazją do przejścia przez wszystkie etapy projektowania. Poznasz workflow UX designera oraz nauczysz się wykorzystywać sprawdzone narzędzia takie jak Figma czy Miro.

Kurs online na platformie StrefaKursów.

Kurs Sketch - projektowanie UX/UI w praktyce

Sketch to jedno z najpopularniejszych narzędzi dla projektantów UX/UI aplikacji. Jego wielką zaletą jest szybkość i wygoda w codziennej pracy. Można śmiało powiedzieć, że Sketch to branżowy standard, którego znajomość jest często niezbędna, jeśli zamierzasz ubiegać się o stanowisko UX/UI Designera czy Graphic Designera. Z tym kursem nauczysz się od zera korzystać z możliwości Sketch w oparciu o praktyczny projekt nowoczesnej aplikacji bankowej, którą wspólnie stworzymy. Po jego ukończeniu będziesz nie tylko potrafił sprawnie pracować z tym narzędziem, ale zdobędziesz również praktyczną i aktualną wiedzę na temat projektowania interfejsów i dbania o user experience.

Kurs online na platformie StrefaKursów.

Zgłoś się do udziału
lub zadaj pytanie

Dziekujemy za wiadomość.
Odpowiemy w najbliższej chwili.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.