Featured
Tag
Social Media UX-MANa
|
2022-02-03

Więcej miejsc parkingowych dzięki nowej aplikacji

Problem braku miejsc parkingowych to jedna z większych bolączek kierowców - nie tylko w dużych miastach...

Kiedy nie możesz znaleźć miejsca parkingowego, ściszasz muzykę, żeby lepiej widzieć…

-Demotywatory

Problem braku miejsc parkingowych to jedna z większych bolączek kierowców - nie tylko w dużych miastach. W skrajnych przypadkach kierowca potrafi krążyć po okolicy ponad godzinę, czekając aż coś się zwolni.

UX-MAN (Krzysztof Sojka , Piotr Trzaskowski) i Flying Dynamite (Marcin Drozdowski) miały przyjemność pracować nad aplikacją parkingową dla BlokPark (Paweł Wieczorek , Marek Gadzała ), która nie tylko zwiększy ilość przestrzeni do parkowania w miastach, ale dodatkowo pozwoli zarobić wspólnotom mieszkaniowym i osobom prywatnym.

Użytkownik w szybki sposób wyszuka i zarezerwuje miejsce parkingowe, które normalnie jest niedostępne, ponieważ jest własnością osiedla i mieszkańców. Właściciele miejsc mogą zamontować zaporę BlokPark i odpłatnie udostępniać je kierowcy. Przed wjazdem na miejsce, odbiorca aplikacji otworzy jednym przyciskiem zaporę i rozpocznie parkowanie naliczane godzinowo. W ten sam prosty sposób zakończy parkowanie. Cały projekt został zrobiony tak, żeby użytkownik mógł używać aplikacji z użyciem jednej ręki.

Technologia przychodzi z pomocą kierowcom.

Pełna prezentacja aplikacji BlokPark

Piotr Trzaskowski
|
UX-man
UX Designer najbardziej skomplikowanych aplikacji | Kierownik i twórca działu UX/UI | Edukator | Autor artykułów i publikacji o projektowaniu aplikacji i www przyjaznych dla użytkownika

Podobne wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o projekt aplikacji lub strony internetowej

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.