Featured
Tag
UX/UI Design
|
2020-09-23

Projekt aplikacji w 1,5 dnia?

Na placu boju przeciw pandemii COVID-19, potrzebne są wszelkie możliwe narzędzia, które wspomogą medyków w docieraniu do jak największej liczby pacjentów...

...gdy kontakt z lekarzem jest znacząco utrudniony. 👨⚕️

To sprawiło, że Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z firmą Termini, połączyły siły, aby stworzyć aplikację COVID.Termini. W tej historii nie mogło zabraknąć superbohaterów🦸‍♂️. Z uwagi na pilną potrzebę realizacji tego narzędzia, do akcji wkroczył UX-Man, któremu udało się w przeciągu 1,5 dnia zaprojektować w pełni funkcjonalne i estetyczne narzędzie. Cała aplikacja łącznie z wdrożeniem jej powstała w kilka dni. Tak szybki i spektakularny sukces udało się osiągnąć we współpracy z kreatywnym zespołem analityków, programistów i decydentów ze spółki Termini. Optymalny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu, jak również ich bogate doświadczenie sprawiły, że efekt w postaci aplikacji COVID.Termini spełnia standardy jakości pod względem funkcjonalności i jakości jej wykonania, pomimo presji czasu.

Czym jest COVID.Termini?📱 To aplikacja, umożliwiająca lekarzom wydajne i komfortowe zarządzanie wizytami pacjentów, a także służąca bieżącemu monitorowaniu ich stanu zdrowia.

Co jeszcze wyróżnia aplikację? Została ona wyposażona w system pre-diagnostyki, oparty na ankiecie dla pacjenta, uwzględniającej pomiar temperatury ciała, zawartości tlenu we krwi, jak i odnotowania odczuwanych duszności, co umożliwia bardzo wczesną identyfikacji zakażenia COVID-19, nawet w sytuacji, gdy nie ma wyraźnych objawów choroby, a to wszystko -  bez wychodzenia z domu. 

Niepodważalnym atutem COVID.Termini jest zintegrowanie aplikacji z rejestrem TERYT, (prowadzonym przez GUS), co daje możliwość wytypowania lekarza na podstawie lokalizacji, określonej przez pacjenta. Tym samym, zarejestrowane w aplikacji placówki medyczne i ratownicy, uzyskują wówczas dane na temat stanu zdrowia pacjenta (podawane dwa razy dziennie, o czym przypominają pacjentowi SMS-y).

Informacje medialne o aplikacji COVID.Termini: 👇

Wygląd aplikacji: 👇

Piotr Trzaskowski
|
UX-man
UX Designer najbardziej skomplikowanych aplikacji | Kierownik i twórca działu UX/UI | Edukator | Autor artykułów i publikacji o projektowaniu aplikacji i www przyjaznych dla użytkownika

Podobne wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o projekt aplikacji lub strony internetowej

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.