Featured
Tag
Social Media UX-MANa
|
2022-02-03

Nieudacznicy zawsze pytają - A co mi za to dasz?

Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości niesienia pomocy innym. Nieudacznicy zawsze pytają - A co mi za to dasz? (definicja janusza biznesu)

Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości niesienia pomocy innym. Nieudacznicy zawsze pytają - A co mi za to dasz? (definicja janusza biznesu)

  • Brian Tracy


Od kiedy zacząłem korzystać z dobrodziejstw Klubów Biznesowych, poczułem, że jestem wśród swoich. Codziennie mam do czynienia z ludźmi, którzy się rozwijają pomagając sobie we wzajemnym wzrastaniu.


Poza doborowym towarzystwem, idea, jaka przyświeca nowoczesnym przedsiębiorcom jest bardzo pociągająca - aby się rozwijać, trzeba pomagać innym.


Wizja zaciekłej rywalizacji z setkami firm może przytłaczać i zniechęcać do otwierania własnego biznesu. Na szczęście, dosyć szybko poznałem odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Oni działają inaczej, niż typowi “janusze biznesu”.


W Towarzystwach Biznesowych jestem od ponad roku. Od paru miesięcy zastępuję żonę @kate trzaskowka w świetnym i bardzo prężnym @Biznes Klub Polska . Klub działa w myśl zasady “Mądrzy przedsiębiorcy współpracują. Pozostali konkurują”.


Na początku udziału w spotkaniach Klubu postanowiłem pomóc jak największej ilości osób - zapraszać gości na spotkania, umawiać spotkania indywidualne, rekomendować klubowiczów do swoich kontaktów i klientów.


W efekcie otrzymałem nagrodę “Dream Team BKP 2021”, którą dostają najaktywniejsi członkowie. Podobne wyróżnienia budują morale i zachęcają do jeszcze prężniejszego działania!


Jednak największą nagrodą jest udział w świetnej i zgranej grupie “BKP Online”, którą reprezentuję.


Co Ciebie motywuje do jeszcze większych starań?


#Online #Business #Networking #UXMan


Piotr Trzaskowski
|
UX-man
UX Designer najbardziej skomplikowanych aplikacji | Kierownik i twórca działu UX/UI | Edukator | Autor artykułów i publikacji o projektowaniu aplikacji i www przyjaznych dla użytkownika

Podobne wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o projekt aplikacji lub strony internetowej

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.