Featured
Tag
Kariera w UX
|
2020-09-23

Kurs UX Designer

Praktyka czyni mistrza! Jedyny taki kurs na rynku. Rozpocznij pracę w ciekawym i dobrze płatnym zawodzie IT!

“Sekret wychodzenia do przodu tkwi w tym, aby zacząć”.

— Mark Twain

Po studiach nie miałem wielu perspektyw zawodowych. Później  wykonywałem pracę, którą lubiłem, jednak nie dawała mi ona godziwego zarobku oraz możliwości rozwoju. 5 lat studiów a potem niewystarczająca pensja - oto rzeczywistość, z jaką stykają się ambitni i pełni energii. Niestety, ich ambicje i energia zderzają się ze ścianą. Osobiście uważam taką sytuację za tragedię i marnotrawstwo potencjału. Sam przez to przechodziłem i własnymi siłami zmieniałem otaczającą rzeczywistość. Udało mi się. Teraz chcę pomagać w tym innym. Z taniego pracownika niższego szczebla po latach udało mi się przedostać do innego świata - środowiska #IT , gdzie zarabiałem kilkukrotnie więcej, niż wcześniej i pracowałem nad aplikacjami, które mają wpływ na rzesze użytkowników. Dodatkowo, pracodawca przestał być moim “panem życia i śmierci”,e a ja po raz pierwszy doświadczyłem zjawiska zwanego “rynkiem pracownika”. Zacząłem pracować jako #UXDesigner .

𝗨𝘀𝗲𝗿 𝗘𝘅𝗽𝗲𝗿𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗗𝗲𝘀𝗶𝗴𝗻𝗲𝗿 to projektant aplikacji i www. Projektuje to, jak będzie wyglądała i działała przyszła aplikacja. Jest niczym architekt dla programistów w zespołach IT. Zapotrzebowanie na podobnych specjalistów wciąż rośnie wraz z zarobkami (zarabiają od kilku do kilkunastu tysięcy zł miesięcznie).

Długo uczyłem się, żeby zacząć pracować w zawodzie. Rozpoczęcie pierwszej pracy w #UX zajęło mi 3 lata. Niestety, nie miałem mentora i wszystkiego uczyłem się na własną rękę. Dzięki temu wiem, co trzeba zrobić, żeby znacznie przyspieszyć ten proces. Po czasie, sam zacząłem pomagać zdeterminowanym osobom w osiąganiu ich celów. Mam już kilku podopiecznych, którzy rozpoczęli pracę w branży (średnio po czasie 1-3 m-cy od momentu rozpoczęcia poszukiwań pracy). W ramach usystematyzowania wiedzy i doświadczenia stworzyłem 4-miesięczny “𝗞𝘂𝗿𝘀 𝗨𝗫 𝗗𝗲𝘀𝗶𝗴𝗻𝗲𝗿”, który ma na celu wdrożyć kursantów w zawód w najszybszy możliwy sposób.

Co otrzymuje absolwent kursu?

- Wykonane 3 realne projekty w portfolio,

- Praktyczne doświadczenie,

- Samodzielność i wiedzę,

- Mentoring doświadczonego UX Designera,

- Certyfikat ukończonego kursu,

- CV i profil Linkedin dostosowane do potrzeb rekrutacji,

- Odbytą symulację rozmowy o pracę i sesje coachingową przygotowującą mentalnie do rekrutacji,

- Możliwość dalszej współpracy jako podwykonawca agencji UX-MAN i dalszego rozbudowywania portfolio,

 

Dla kogo jest kurs? 

- osoby poszukujące możliwości pracy w ciekawym i dobrze płatnym - zawodzie IT,

- graficy i architekci, którzy chcą się przebranżowić,

- studenci

 

Ilość uczestników kursu jest ograniczona. Może w nim udział wziąć maksymalnie 5 osób na raz. Gwarantuje to najlepsze przygotowanie poszczególnych kursantów. Kurs ruszy niebawem.

Program kursu - https://ux-man.pl/kurs-ux-designer

Zagłoszenia / Dodatkowe pytania - kurs@ux-man.pl

Piotr Trzaskowski
|
UX-man
UX Designer najbardziej skomplikowanych aplikacji | Kierownik i twórca działu UX/UI | Edukator | Autor artykułów i publikacji o projektowaniu aplikacji i www przyjaznych dla użytkownika

Podobne wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o projekt aplikacji lub strony internetowej

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.