Featured
Tag
Kariera w UX
|
2020-09-23

Ile jeszcze można płacić cwaniakom sprzedającym marzenia?

Najlepszą formą przygotowania do sukcesu w życiu i pracy jest klasyczna edukacja… Kto się z tym zgodzi, niech rzuci we mnie kamieniem 😉

Najlepszą formą przygotowania do sukcesu w życiu i pracy jest klasyczna edukacja…

Kto się z tym zgodzi, niech rzuci we mnie kamieniem 😉

Niejednokrotnie życie osoby po studiach to tułaczka - kiedy już ukończyliśmy szkoły, to wreszcie możemy zacząć uczyć się życia, które wygląda inaczej i wymaga innych umiejętności.

Szukam kontaktu do osób, które chcą rozpocząć pracę w dobrze płatnym zawodzie, który daje perspektywę dostatniego życia i pracy jako poważany specjalista w #IT , czyli jako #UserExperienceDesigner  - projektant aplikacji, odpowiedzialny za to, jak aplikacje będą działały i wyglądały.

Osoby, których poszukuję, to najczęściej z wykształcenia i doświadczenia zawodowego Architekci, Graficy Komputerowi, tzw. “Informatycy” lub osoby, na rozdrożu zawodowym, zmotywowane do zmiany swojej sytuacji (także początkujący lub aktualni Junior UX Designerzy, którzy odczuwają “zastój” zawodowy).

Pracuję nad kursem, który pomoże w szybkim tempie zdobyć niezbędne doświadczenie, kompetencje, wiedzę i portfolio, umożliwiające start w rekrutacjach na stanowiska Junior/Regular #UXDesigner , #UX/UI Designer i zarabiać od 4 500 do 9 200 zł / mc ( Zarobki 𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿/𝗥𝗲𝗴𝘂𝗹𝗮𝗿 𝗨𝗫 𝗗𝗲𝘀𝗶𝗴𝗻𝗲𝗿 - źródło - zarobki.pracuj. pl ) . Zarobki doświadczonych pracowników w branży to nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.

Pomagam początkującym UX Designerom także teraz, ale chciałem ustrukturyzować to, co robię, w formie kursu. Jeśli chcesz w najbliższej przyszłości pracować jako UX Designer, zapraszam Cię do kontaktu ze mną w wiadomości prywatnej lub do wypełnienia ankiety 👉 https://forms.gle/TVJXfdciVLAeFApc7 . Nawiązuję także chętnie współpracę z osobami, które lepiej poznaję.

#KursUX #Kurs #IT #Ankieta #UX


Piotr Trzaskowski
|
UX-man
UX Designer najbardziej skomplikowanych aplikacji | Kierownik i twórca działu UX/UI | Edukator | Autor artykułów i publikacji o projektowaniu aplikacji i www przyjaznych dla użytkownika

Podobne wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o projekt aplikacji lub strony internetowej

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.