Featured
Tag
Social Media UX-MANa
|
2022-02-03

Co można jeszcze zrobić, żeby odciążyć lekarzy i pielęgniarki?

Za UX-MAN em kolejny projekt. Tym razem była to aplikacja medyczna służąca do monitorowania stanu zdrowia pacjentów oraz obsługi i konfiguracji urządzeń,

Co można jeszcze zrobić, żeby odciążyć lekarzy i pielęgniarki?

Za UX-MAN em kolejny projekt. Tym razem była to aplikacja medyczna służąca do monitorowania stanu zdrowia pacjentów oraz obsługi i konfiguracji urządzeń, które to robią - tzw. “huby”, które to przekazują dane z termometru, ciśnieniomierza oraz pulsoksymetru.


Aplikacja umożliwia personelowi medycznemu znacznie łatwiejsze “doglądanie” parametrów chorych, tj. :

- temperaturę,

- saturację,

- ciśnienie,
zerkając jedynie w telefon lub komputer. Pozwala także zdalnie zmieniać ustawienia urządzeń monitorujących oraz obserwować ich status.

Agencja UX-MAN (Krzysztof Sojka i Piotr Trzaskowski) wraz z firmą programistyczną Optimum Process (Michał Szulecki), pracując synchronicznie, zaprojektowała i wdrożyła aplikację w kilka tygodni. 

Podobne projekty, poza udaną współpracą, są mocno satysfakcjonujące, ponieważ mogą w sposób globalny pomagać wielu ludziom na raz - w tym wypadku personelowi medycznemu i pacjentom.


W jaki sposób ułatwiasz życie innym w swojej pracy?


UX Design UX User Experience Design App


Piotr Trzaskowski
|
UX-man
UX Designer najbardziej skomplikowanych aplikacji | Kierownik i twórca działu UX/UI | Edukator | Autor artykułów i publikacji o projektowaniu aplikacji i www przyjaznych dla użytkownika

Podobne wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o projekt aplikacji lub strony internetowej

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.