Featured
Tag
UX/UI Design
|
2023-11-16

Affirmation Catcher - Gra Integracyjna Dla Zespołów

Zespół bardziej zintegrowany, to zespół pełen pozytywnej energii i gotowy do podjęcia każdego wyzwania. To można osiągnąć dzięki grze w kaczuszki!

Co mówi mama kaczuszki, kiedy zrobiła coś niewłaściwego?

O kurczę, popełniłam kaczusie błędy!

Zespół bardziej zintegrowany, to zespół pełen pozytywnej energii i gotowy do podjęcia każdego wyzwania. To można osiągnąć dzięki grze w kaczuszki! Poznaj Affirmation Catcher - grę na telefon i przeglądarkę do integrowania i zwiększania zaangażowania zespołów!

ŁAPANIE AFIRMACJI, JAKO JEDNA Z MOŻLIWOŚCI:

Zabaw się w łapanie afirmacji poprzez poruszanie się uroczą kaczką! Ta dynamiczna gra sprawi, że uczestnicy będą zdobywać pozytywne przesłania, zwiększając swoją motywację i podnosząc na duchu.

DOSTOSOWANIE DO CELÓW I KLUCZOWYCH WARTOŚCI:

Dostosuj grę do charakterystyki Twojego zespołu i firmy, co sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze bardziej osobiste i ekscytujące.

DOSTĘPNOŚĆ:

Dostępna na telefonie i przeglądarce, Affirmation Catcher jest łatwa do uruchomienia, co pozwala na błyskawiczne integrowanie zespołu.

Korzyści  z gier integracyjnych dla zespołów:

WZMACNIANIE RELACJI:

Poprzez wspólne doświadczenia w grze, zespół buduje silniejsze więzi, co wpływa na lepszą komunikację i współpracę.

POLEPSZENIE NASTROJU:

Gry integracyjne, takie jak Affirmation Catcher, dostarczają rozrywki i relaksu, co pomaga w redukcji stresu i podniesieniu poziomu zadowolenia z pracy.

INDYWIDUALIZACJA DOŚWIADCZENIA:

Dzięki możliwości dostosowywania postaci, tła i tekstów, Affirmation Catcher pozwala na indywidualizację doświadczenia, co sprawia, że każdy uczestnik czuje się ważny i doceniony.

Gra to narzędzie, które wspierające przyjazne, zintegrowane i inspirujące środowisko pracy! Skierowana jest do zespołów i działów HR w firmach, gdzie dobra atmosfera jest kluczowa do skuteczności i zadowolenia pracowników. Na zdjęciu jest wersja dla @Biznes Klub Polska, gdzie po złapaniu komentarza, odzwierciedlającego realia spotkań online, członkowie grupy mówią swoje typowe teksty. Na obrazku jest Artur Sójka, Przemysław Piela, Gość spotkania i ja. Zabawa jest przednia!

Link do gry - https://game.wellplay.pl/affirmation-catcher

Piotr Trzaskowski
UX/UI MANAGER / CEO - UX-MAN

Podobne wpisy

Wszystkie wpisy

Zapytaj o projekt Aplikacji lub Strony Internetowej

Zapytaj o usługi dla siebie

Dziekujemy za wiadomość.
Odniesiemy się do niej w przeciągu najbliższej doby.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość jeszcze raz.